MENU
pl en
Wykwintnie z jakością restauracja harmonia

Aktualności

strona główna » » Czy warto zamawiać przystawki przed daniem głównym?

Czy warto zamawiać przystawki przed daniem głównym?

21 sierpnia 2020

Przystawka to rodzaj lekkiej potrawy, która ma na celu zaostrzenie apetytu. Zwykle jest serwowana przed daniem głównym, jednak może być również podawana samoistnie na tak zwany mały głód. Wiele osób, które zamierzają wybrać się do restauracji, zadaje sobie pytanie: czy w ogóle warto zamawiać przystawki z daniem głównym?

Przystawki – czy warto je zamawiać?

Śledzik w zalewie korzennej, krewetki na białym winie, a może bruschetta z miksem sałat – która z opcji przekona Państwa do siebie? Przygotowane przez nas menu obejmuje wiele ciekawie skomponowanych przystawek, które z pewnością pobudzą apetyt i sprawią, że będą Państwo zainteresowani odbyciem dalszej kulinarnej przygody w naszym lokalu. Tworzymy z pasją, doświadczeniem oraz obserwacją zmieniających się potrzeb naszych klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodności ich gustów, dlatego zapewniamy zróżnicowane menu dostosowane do osób, które cenią sobie potrawy bezmięsne, ale także entuzjastów owoców morza.

Restauracja Harmonia – Gdańsk

Prowadzony przez nas lokal jest znany na kulinarnej mapie Trójmiasta. Przede wszystkim ze względu na bogactwo smaków i aromatów, z których słyniemy. Również ze względu na wyjątkową atmosferę oraz harmonię, spokój i relaks, na które mogą Państwo liczyć po przybyciu do naszej restauracji. Zachęcamy do bliższego poznania stworzonego przez nas menu w celu wybrania potraw najlepiej trafiających w indywidualne gusta.

Poza wybornymi przystawkami serwujemy również ciekawie skomponowane zupy, zachwycające sposobem podania dania główne oraz smakowite desery. Mamy nadzieję, że uda nam się sprostać wymaganiom nawet największych kulinarnych krytyków. Wszystkie dania możesz zamówić online z dowozem na terenie Gdańska.

Kontakt

kod mapy wygenerowany przez wordpress-themes.org

All content copyright © 2015 | design by Mr. Bloom