MENU
pl en
Wykwintnie z jakością restauracja harmonia

Aktualności


Warning: Use of undefined constant simple_breadcrumb - assumed 'simple_breadcrumb' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/harmonia/single.php on line 24
strona główna » » Dobra kawa w Gdańsku

Dobra kawa w Gdańsku

15 września 2020

Każdy z nas powinien znaleźć czas tylko dla relaks. Zebranie myśli tylko w swoim towarzystwie lub rozmowa w gronie najbliższych to bardzo cenne minuty, które powinniśmy celebrować jeśli mamy okazję.

A może kawka?

Kawa jest bardzo popularnym napojem, po który większość z nas sięga kilka razy dziennie. Warto znaleźć swoje miejsce, gdzie będzie ona smakowała wybornie i wyjątkowo. Restauracja Harmonia Gdańsk to miejsce bez wątpienia idealne do celebrowania chwil przy kawie w otoczeniu pięknych wnętrz, które dla Państwa zaprojektowaliśmy. Nasz lokal mieści się w zabytkowym budynku, który pozwoli na obcowanie z historią, a przy okazji korzystanie z chwil relaksu.

Jaką wybrać?

Kawa w naszej restauracji jest pyszna i aromatyczna. Zawsze dobieramy ziarna kaw ze sprawdzonych źródeł, które cieszą się największą popularnością i mają świetne opinie wśród cenionych baristów. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc w wyborze, a z pewnością nie pożałujesz. Proponujemy zarówno kawy mleczne typu latte, cappucino, ale także kawy czarne, które każdego postawią na nogi. Restauracja Harmonia Gdańsk to miejsce, gdzie czas płynie miło i spokojnie. Zapraszamy do nas zarówno rodziny z dziećmi, które bardzo chętnie gościmy, ale także przyjaciółki na miłe popołudnie czy spotkanie biznesowe. Dla każdego znajdziemy przyjemny kącik, a dodatkowo chętnie zaproponujemy pyszny deser, który także jest naszą specjalnością. Dla nas najważniejszy jest styl, jakość naszego lokalu i posiłków jakie podajemy, dlatego możesz liczyć na najwyższą jakość.

Kontakt

kod mapy wygenerowany przez wordpress-themes.org

All content copyright © 2015 | design by Mr. Bloom