MENU
pl en
Wykwintnie z jakością restauracja harmonia

Aktualności

strona główna » » Smaczne makarony w Gdańsku

Smaczne makarony w Gdańsku

22 lipca 2020

Makarony to podstawa wielu bardzo smacznych i pożywnych dań. Występują w najróżniejszych kształtach i odmianach, dzięki czemu można je dopasować do rodzaju przygotowywanej potrawy. Tradycyjne cienkie łączymy z niedzielnym rosołkiem, grubsze i długie są bazą do przyrządzenia pysznego spaghetti, cannelloni i lasagne posłużą do zapiekanki z warzywami i mięsem, zaś tagliatelle i penne do sosów. Zastosowanie makaronów jest nieograniczone, ponieważ można z nich przyrządzać zupy, dania mięsne, wegetariańskie i sałatki.

Gdzie można zjeść smaczne makarony w mieście Gdańsk?

Gdańsk to niezwykle urokliwe miasto, obfitujące w wiele zabytków i innych atrakcji turystycznych, lokali gastronomicznych, lodziarni i pubów. Zwiedzanie tego pięknego grodu to czyta przyjemność, której uwieńczeniem powinien być smaczny i zdrowy posiłek. Gdzie można zjeść dobrze i tanio? Czy można zamówić pyszne dania na bazie makaronu? Jest jedno miejsce dla smakoszy makaronowych specjałów, i nie tylko dla nich. To gustownie i klimatycznie urządzona Restauracja Harmonia. Znajdziesz ją w samym sercu miasta w Domu Muzyka, a to zaledwie krótki spacer od gdańskiej starówki. Oferujemy dania kuchni europejskiej, które przyrządzone są z najlepszych jakościowo składników i podane są w atrakcyjny sposób. Nasz szef kuchni to prawdziwy mistrz sztuki kulinarnej, który potrafi wyczarować potrawy zdrowe, smaczne i pożywne.

Najlepsze makarony w Restauracji Harmonia

Dla wszystkich koneserów kuchni włoskiej w której, jak wiadomo, królują makarony przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne menu. Możesz u nas zjeść pyszne dania makaronowe z soczystym kurczakiem i aromatycznymi warzywami, włoskie penne z brokułami i serem pleśniowym, a także makaron z szynką i brokułami. Wszystkie dania, które znajdują się w naszym menu to kulinarna przygoda, która na długo pozostanie w twojej pamięci. Potrawy z makaronu, choć dobrze wszystkim znane zaskoczą wszystkich gości nowym smakiem i wysoką jakością. Posiłek spożyty w nastrojowym klimacie naszej restauracji to prawdziwa przyjemność.

Kontakt

kod mapy wygenerowany przez wordpress-themes.org

All content copyright © 2015 | design by Mr. Bloom