MENU
pl en
Wykwintnie z jakością restauracja harmonia

Aktualności


Warning: Use of undefined constant simple_breadcrumb - assumed 'simple_breadcrumb' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/harmonia/single.php on line 24
strona główna » » Smaczny schabowy w Gdańsku

Smaczny schabowy w Gdańsku

28 września 2020

Schabowy – klasyk kuchni polskiej, który może być serwowany w towarzystwie ziemniaków, ryżu, różnego rodzaju kasz, a nawet makaronu. Świetnie łączy się z wszelkimi sałatkami, nierzadko tworząc tradycyjny niedzielny obiad w wielu polskich domach. Bez wątpienia uwielbiają go zarówno dorośli, jak i dzieci. Nie każdy jednak potrafi przyrządzić wybornego, zachwycającego smakiem i aromatem kotleta schabowego. Jeżeli chcą Państwo przypomnieć sobie smak dzieciństwa i odbyć fascynującą kulinarną podróż do przeszłości, Restauracja Harmonia – Gdańsk – stoi przed Państwem otworem.

Kotlet schabowy na miarę największych potrzeb

Restauracja Harmonia to miejsce na kulinarnej mapie Trójmiasta, które jest znane zarówno tubylcom, jak i turystom. Często, zachęceni dotychczasowymi doznaniami smakowymi, wracają oni do lokalu po więcej ciekawych połączeń smakowych. Ponadto doceniają przyjazną atmosferę, miłą obsługę oraz przytulne wnętrza, które ma do zaoferowania restauracja. Świetnie zlokalizowane miejsce dedykowane jest zarówno miłośnikom niesztampowych kompozycji smakowych, jak i zwolennikom tradycyjnych potraw kuchni polskiej, takich jak kotlet schabowy. Duży, soczysty, zachęcający sposobem podania, a dodatkowo dostępny w konkurencyjnej cenie – jedyny taki kotlet schabowy w Trójmieście! Dzięki niemu przypomnisz sobie smak dzieciństwa i będziesz wracać po więcej. Restauracja Harmonia zaprasza zarówno na obiad w gronie rodzinnym, jak i do organizowania przyjęć okolicznościowych w lokalu.

Kontakt

kod mapy wygenerowany przez wordpress-themes.org

All content copyright © 2015 | design by Mr. Bloom